Правила зберігання одягу

Правила хранения одежды

Один із найважливіших аспектів догляду за одягом – зберігання. У компанії Вітал Сервіс працюють фахівці з догляду за одягом, які підготували основні правила зберігання одягу:
— Перед сезонним зберіганням одягу обов’язкове потрібне прання, хімчистка, прасування.
— Верхній одяг (пальто, плащі, піджаки та куртки) повісити на вішаки і дати йому провітритися. Верхній одяг не потребує прання після одного дня носіння. Тому, розвішаний на вішаках, він встигає «відпочити» і просушитися.
— Розмір вішаків повинен відповідати розміру одягу (якщо вони ширші, ніж треба — рукави деформуються, якщо менші — плечі провисають)
— Необхідно застебнути на одязі всі ґудзики та блискавки.
— Зберігати одяг краще у спеціальних паперових чи поліетиленових мішках, щоб захистити від проникнення пилу. Винятком є одяг зі шкіри: його не можна зберігати в поліетиленових мішках — він повинен дихати.
— Довгу сукню рекомендується зберігати, перекинувши через брючну перекладину вішака.
— Трикотажний одяг, навпаки, на вішалку не вішають, щоб не витягнувся. Його складають, як у магазині, та зберігають у поліетиленових мішечках.
— Трикотажні светри та кофти можна залишити «подихати» у розправленому вигляді, а потім скласти у шафу.
— Зберігати одяг необхідно в сухих, провітрюваних приміщеннях, хоч у шафі, хоч у кімнаті-гардероб.
— Небажано зберігати поряд з одягом речовини, які мають специфічний запах. Хіба що спеціальні ароматизатори, покликані відлякувати шкідників (наприклад, моль) та створити приємну атмосферу у приміщенні.