Поради щодо догляду за взуттям

Советы по уходу за обувью

Майстри цеху з ремонту взуття в Кончі Заспі часто беруть у роботу саме взуття, яке потребує реставрації. Найчастіше це дороге взуття, але його стан обумовлений неправильним доглядом за ним. Тому саме для Вас, улюблені відвідувачі, ми вирішили підготувати перелік порад щодо догляду, які допоможуть продовжити життя Вашого взуття:
— перед початком носіння, обробіть ваше взуття спеціальним захисним засобом для захисту від вологи та пилу. Наша хімчистка подбала про те, щоб допомогти вам не загубитися на ринку засобів з обробки та обрала для вашого взуття найкращу професійну косметику для догляду за взуттям зі шкіри, замші, нубуку провідних європейських виробників.
— І, звичайно, взуття слід щодня змащувати кремом. Завжди підбирайте крем під колір взуття. Не думайте, що безбарвний крем є універсальним. Такий крем гарний тільки для світлого взуття, темне від нього тьмяніє. Через 5-10 хвилин після того, як ви змастили взуття кремом, почистіть його щіткою (для кожного крему своя щітка). Щоб надати взуттю більшого блиску, відполіруйте його шматочком замші, плюшу або оксамиту.
— Не сушіть взуття поблизу опалювальних приладів — від цього шкіра стає грубою.
— Використовуйте спеціальні засоби для кожного виду матеріалу (шкіри, замші, лакованої шкіри). Фахівці нашого салону допоможуть вам підібрати той засіб догляду, якого потребує ваше взуття.
— Не допускайте повного зносу набійок – це може спричинити пошкодження каблука, а його відновлення обійдеться дорожче, ніж зміна набійок. Вчасно здійснивши ремонт взуття, ви захистите себе від складної та дорогої процедури – реставрація взуття.
— Зберігайте взуття в коробках або в мішечках з натуральних тканин, в сухому, темному місці, що добре провітрюється.