Догляд за краваткою

Уход за галстуком

Краватка це необхідний атрибут гардероба ділового чоловіка. Знаючи чоловічу скрупульозність до речей, фахівці хімчистки Вітал Сервіс взяли на себе сміливість дати кілька порад, які допоможуть продовжити життя цього аксесуара та змусять оточуючих захоплюватися Вашим бездоганним виглядом.
— Краватку краще не прати і не прасувати — вона може втратити форму та зіпсуватися.
— Від плям врятує хімчистка, а від складок — простий спосіб: акуратно, не роблячи нових складок, намотати краватку на палець, зняти і залишити в такому вигляді на якийсь час.
— У жодному разі не можна, зав’язавши вузол одного разу, щоразу при знятті «виймати голову з петлі». Щоразу краватку треба розпускати, причому у послідовності, зворотній тій, у якій ви зав’язували його. Не варто піддаватися бажанню просто витягти з вузла тонкий кінець. Такими діями ви можете легко пошкодити краватку, навіть якщо вона дуже високої якості. Після цього краватку необхідно повісити на вішалку і дати пару днів, щоб вона просто повисіла.
— Для зберігання великої колекції краваток найкраще підходять спеціальні шафи. Можна також скористатися вішалкою для краваток, але при цьому не допускайте торкання інших речей до них.
— Якщо ви плануєте зайнятися гастрольною діяльністю та роз’їздами по країні, то краще придбати спеціальний плоский футляр, в якому можна розмістити пару краваток, сорочку, хустки та інше.