Догляд за виробами із хутра

Уход за изделиями из меха

Головне, що слід пам’ятати — хутро створене для холоду і тепло це його найлютіший ворог!
— Оберігайте вироби від зволоження (дощу та мокрого снігу). Ніколи не сушіть хутряні вироби поруч із обігрівачами або на сонці. Не пригладжуйте і не розчісуйте мокре хутро. У разі попадання вологи струсіть виріб і висушіть при кімнатній температурі на вішалці у приміщенні, що провітрюється, далеко від джерел тепла.
— При зберіганні слід використовувати широкі вішаки. Зберігайте хутряні та шкіряні вироби у захищеному від сонячних променів місці із застосуванням засобів від молі. Не зберігайте хутряні вироби в поліетиленових пакетах, бажано використовувати чохол. Для зберігання виробів із білого хутра слід використовувати чохол або папір синього кольору.
— Оберігайте виріб від пилу та забруднення, не допускайте зайвого навантаження на шви. Не піддавайте волосяний покрив інтенсивному впливу на стирання. Не пришпилюйте до виробу з хутра прикраси. Якщо ви одягли шубу, сумку краще тримати в руках. Не пшикайте на хутро парфуми, лак для волосся, туалетну воду.
— Чищення хутряних виробів вкрай необхідне перед тим, як відправити виріб з хутра на сезонне зберігання, інакше ви ризикуєте попрощатися з улюбленою річчю на кілька сезонів раніше.
— Якщо шуба сильно забруднена або в снігопад промокає наскрізь, її порятунок — хімчистка хутра. Її не лише почистять, а й оброблять хутро спеціальним складом.