Догляд за шторами

Уход за шторами

Сучасні штори виготовляють із різноманітних матеріалів, часто комбінують матеріали, тому догляд за ними потребує відповідального ставлення. Пил, що збирається в них, робить штори сірими і важкими. Покликані прикрашати вікно, штори завжди повинні мати бездоганний вигляд. Дотримуючись нескладних рекомендацій від фахівців хімчистки в Кончі-Заспі Вітал Сервіс, можна зберегти зовнішній вигляд штор та продовжити термін їх використання.
— Корисно проводити очищення штор від пилу, наприклад, пилососом. При цьому очищення парою вважається менш ефективним. Своєчасне чищення штор збільшить проміжки між професійними хімчистками та забезпечить приміщення чистим повітрям без пилу.
— Штори рекомендується періодично провітрювати, особливо це стосується штор з підкладкою або зібраними у великі складки. Для цього можна просто розрівняти штори рівномірно по довжині карниза, відкрити вікна і, наскільки можливо, залишити їх на кілька годин. Свіже повітря, вітерець позбавить штори від частинок пилу, що скупчилися, і усуне характерний запах.
— Купуючи штори, необхідно з’ясувати склад матеріалу, способи догляду за ним та інші особливості.
— Періодичному чищенню необхідно піддавати і карниз: протирати пил, промивати при необхідності.
Видалення забруднень штор та своєчасна хімчистка у спеціалізованих компаніях відновлять свіжий, вишуканий та неповторний вигляд улюблених штор.