Чистка штор

      Шукаєте хімчистку штор із ідеальною формулою ціна-якість? У “Vital-Service” хімчистка штор, гардин, фіранок та тюлі за демократичними цінами та високої якісті.

До 18 століття штори були зроблені для того, щоб захищати житло від протягів і від допитливих очей. На початку 19 століття вони стали одним з головних елементів інтер’єру. У наш час різноманітність тканин і моделей дає Вам можливість створювати дизайн будинку, не стримуючи фантазії.

Для того, щоб штори дарували красу і тішило око, за ними потрібен певний догляд. Адже через певний час вони накопичують у собі пил та алергени. Алергологи рекомендують проводити очищення штор один раз на 6-9 місяців, залежно від тканини та рівня забруднення повітря.

Самостійне очищення штор забере у Вас багато часу, а в результаті вийде тільки гірше. Сухе очищення, за допомогою побутового пилососа, розвіє пил по всьому будинку. А прання вдома, найімовірніше, призведе до деформації тканини і з шикарних гардин зробить похмуру ганчірку. А потім ще чекає самостійне прасування – це взагалі катастрофа.

То що тепер, безкінечно дихати полом і поїдати таблетки від алергії? У жодному разі! Вирішення цієї проблеми є – хімчистка штор «Вітал Сервіс».

Прейскурант: очищення штор і гардин

Назва послуг Од. вимір. Стандарт, грн. Преміум, грн.
Гобелен 390 680
Ламбрекен п.м 300 420
Ламбрекен простий на твердій основі п.м 350 450
Тюль кв. м. 150 300
Штори кв. м. 180 300
Штори льон, шовк, велюр кв. м. 200 380
Штори подвійні кв. м. 210 400
Додаткові послуги (надбавка до ціни)
Очищення комбінованих виробів до +100%
Термінове очищення (до 24 годин) 100%
Надбавка за складність роботи 20%-100%

Наші фахівці з очищення штор навчаються у лідера з випуску обладнання для хімчисток компанії Unisec (Испания).
Тому ми рекомендуємо:

  • Для штор із оксамиту, парчі, сатину, жакарду – сухе очищення (в перхлоретилені). Завдяки такому очищенню тканина не дасть усадку і колір залишиться незмінним.
  • Для ніжних, вишуканих фіранок з органзи, муару, шовку — вуглеводневе очищення. Таке очищення не порушить структуру тканини і Ваші фіранки будуть легкими та ніжними. Наприклад, для популярних нині штор з льону підходить лише вуглеводневе очищення.
  • Від плям і цвілі — попереднє точкове ручне очищення..
  • Фінальна частина – обробка гардин антистатичним засобом. Така обробка допоможе шторам довше залишатися чистими.

Після хімчистки штор у «Вітал Сервіс» Ви гарантовано отримуєте чисті, ідеально попрасовані штори, які пахнуть свіжістю. І нехай Ваше життя буде яскравим святом, а не сірими буднями з пилюкою!

Отримати детальну консультацію Ви можете зараз, зв’язавшись з нашими менеджерами..