О нас

химчистка КиевУ бурхливому вирі життя кожного з нас виникає скористатися послугами різних клінінгових компаній, повернути лиск гардеробу, упорядкувати взуття, почистити підлогові покриття і т.д. Найчастіше це призводить до витрати часу, оскільки треба обійти велику кількість компаній. Вони тобі пропонують окремо ремонт одягу, окремо ремонт взуття, окремо хімчистку тощо. Ось тоді в далекому 2009-му і виникла ідея організувати Luxury-компанію, таку, щоб формула «економія часу+доступність+професійний сервіс» була ідеальною!
Ось підсумок — ми, компанія комплексного сервісу Vital Service, яка надасть усі можливі послуги для Вашого гардеробу: хімчистка, ремонт одягу, ремонт взуття, пральня та багато інших приємних дрібниць яких так потребують наші речі.
Вітал Сервіс на ринку послуг уже 4 роки. Ми встигли заслужити відмінну репутацію та безлічі клієнтів-друзів.

.

Наше обладнання

Цехи Вітал-Сервіс сьогодні – це великий виробничий комплекс, здатний забезпечити найвищу якість чищення та остаточної обробки одягу.
Наша фабрика оснащена сучасними машинами хімічного чищення знаменитої фірми Bowe (Німеччина), Firbimatic (Італія), обладнанням фінішної обробки замовлень — столами для прасування і пароманекенами Veit (Німеччина). Цех пральні оснащений машинами фірм, що чудово зарекомендували себе: Miele (Німеччина) і IPSO (Швеція), Electrolux (Швеція).
Великою перевагою нашої хімчистки є наявність нової машини хімічної чистки, яка працює на вуглеводні, у зв’язку з чим, ми маємо можливість делікатно почистити практично будь-який модний одяг з найвибагливіших і примхливих тканин. При використанні вуглеводневих хімікатів текстиль і шкіра стають м’якими і гладкими на дотик, колір залишається насиченим, а речі, при цьому, не мають запаху хімчистки. Вуглеводневий розчинник не агресивний і максимально екологічний.
Ми уважно стежимо за тенденціями розвитку галузі та докладаємо всіх можливих зусиль, щоб використовувати тільки найкращі хімічні препарати та засоби для чищення: Bufa, Seitz, Kreussler (Німеччина), Fenice, AlbertiAngelo (Італія). Ми вибираємо хімікати за їхньою здатністю чистити тканини ефективно та дбайливо.
Підфарбовування шкіряних і замшевих виробів, а також тонування дублянок ми виробляємо в камері для фарбування, оснащеної спеціальним освітленням і вентиляцією з використанням обладнання фірми NOEX, що дозволяє максимально відновлювати навіть зношені шкіряні вироби. Широкий діапазон барвників для шкіри та замші дозволяє нам відновити практично будь-який відтінок. Наші фахівці успішно працюють з усіма основними дизайнерськими марками одягу, найделікатнішими та найбільш ексклюзивними.